בניה תחנות רכבת

מחאמיד תאופיק עם ניסיון רב בתכנון, בניה ופיתוח של תחנות רכבות ברחבי הארץ. מחאמיד תאופיק זכתה במכרזים של רכבת ישראל,ביצעה את העבודה במסירות,אמינות ומקצועית לשביעות רצון כולם.

בתי ספר

מחאמיד תאופיק  מכירה היטב את הצרכים המיוחדים בתוך בית הספר, את החוקים והרפורמות השונים בצרכים המיוחדים הן בבית הספר עצמו הן בכיתות הן במגרשי ואולמי הספורט, בלובי של בית הספר והן בנגישות לבעלי צרכים מיוחדים.

בנייה ופיתוח של מכללות

מחאמיד תאופיק בע״מ מכירה היטב את הצרכים המיוחדים בתוך המכללות, את החוקים והרפורמות השונים ובצרכים המיוחדים הן במכללות עצמם, הן בכיתות, במגרשי ואולמי הספורט, בלובי של המכללה והן בנגישות לבעלי צרכים מיוחדים.

בניית היכלי תרבות ומתנסים

חברת מחמיד תאופיק בונה הייכלי תרבות, בניית היכלי תרבות הינם לכלל הצרכים של לקוחותיה כגון: עיריות, אגודות ועוד…

בניית אולמות ספורט

מחמיד תאופיק בעמ בונה אולמות ומגרשי ספורט, בניית אולמות ספורט לכלל הצרכים של לקוחותיה כגון: אגודות, עמותות, בתי ספר, גני ילדים, מכללות, עיריות ועוד..

בנייה רוויה

חברת מחאמיד תאופיק מתמחה בבניה רוויה, אשר מחייבת צורך באקוסטיקה מטורפת שתשמור על שכנות טובה מצד אחד, מצד שני לחיות חיים פרטיים לחלוטין.

פרויקטים נבחרים

חברת מחאמיד תופיק בע"מ הוקמה בשנת 1984 ע"י מחאמיד תופיק. מחאמיד תופיק הינה חברת הבניה האמינה והמקצועית ביותר בענף. החברה מספקת מגוון רחב של סוגי עבודה בצפון הארץ, במרכז ובדרום. הבנייה כוללת בניה ציבורית, קריות חינוך, בתי ספר והיכלי ספורט, קמפוסים לאוניברסיטאות, מכללות, תחנות רכבת, בנייה רוויה, צמודי קרקע וגורדי שחקים. חב' מחאמיד תופיק הקימה יישובים שלמים אשר כוללים דיור, מבני ציבור, מבני עזר ועוד.

OUR SKILL RATING

Hundreds of Expert Architects In Our Team

For all scenarios, what engineers consider is the total amount of differential settlement or lateral movement to be encountered between the drainage system and main drainage channel.

Find Out More →

Green House82%
Painting95%
Interior Design82%
Solar Systems70%
Tiling88%
Metal Roofing80%

הנהלת החברה

  מחאמיד מחמוד
מחאמיד מחמודמנכ'ל

התחיל את עבודתו כעובד מן המניין כטפסן וכבנאי בלוקים, שילב בין עבודתו והאקדמיה באוניברסיטאות בהנדסה. כיום אחראי בחברה על כל סוגי הביטוחים ומשמש כארטואר בחברה וכמו כן אחראי על כל המכרזים של החברה.

אחמד -מחאמיד
אחמד -מחאמידראש הדירקטוריון

התחיל את עבודתו בחברה כעובד מן המניין בתור ברצלן, שילב בין לימודי הנדסה וכלכלה באוניברסיטת חיפה, כיום יש לו תואר שני בניהול פרויקטים. בסיום לימודיו באקדמיה אחמד היה אחראי על כל הספקים וקבלני המשנה. כיום  משמש כיושב ראש הדירקטוריון בחברה. עיקר עבודותו אחריות באתרים שפעילים במהלך הזמן הפרויקטים.

תופיק -מחאמיד
תופיק -מחאמידנשיא החברה

מחאמיד תאופיק מייסד החברה, משנת 1984. התחיל את דרכו כאיש חשבונות ויועץ מס. התחיל כפועל פשוט בעבודות בנייה בעיקר במרכז. ולאט לאט הפך להיות מנהל בנייה במחלקת בקיבוץ, ומשם הפך להיות מרכז אזורי במחלקת הבנייה בכל הקיבוצים. ולאחר מכן לפי הצורך הפך להיות קבלן משנה, ומשם פתח את החברה. היום החברה …

חסן -מחאמיד
חסן -מחאמידסמנכ'ל

התחיל את עבודתו כמפעיל מחפרון. במקביל התחיל ללמוד ניהול עבודה והנדסה. השתלב בחברה והוחתם לאחראי לעבודת תשתיות בחברה. כיום החברה מחזיקה כלים כבדים מכל הסוגים כגון: באגרים, מחפרונים, מנופים ועוד..

חסן אחראי על בקרת האיכות בחברה. אחרי שסיים תואר באבטחת איכות.

אבראהים -מחאמיד
אבראהים -מחאמידסמנכ'ל

התחילת את עבודתו כעובד מן המניין והמשיך במקביל למודי חשבונאות וכלכלה, כיום משמש כאחראי על כל החשבונות בחברה והכספים בחברה. כמו כן אחראי גם על הקשר בין המוסדות הבנקאיים, הרשויות וכל הגופים הממשלתיים.

מוחמד- מחאמיד
מוחמד- מחאמידסמנכ'ל

האם אתם מחפשים את הקבלנים באיכות הגבוהה ביותר עבור הפרויקט שלכם?

התקשרו: 04-6115321

מלקוחותינו

עיריית חיפהעיריית טייבההחברה הכלכלית-כפר סבאעיריית -טייבהקיבוץ נעןעיריית בקה אל גרבייההחברה למשק וכלכלה של השלטון המקומיעיריית רחובותנדל"ן ewaveעיריית נתניהמועצה מקומית שהםמועצה אזורית גזרמכללת אלקאסמירכבת ישראלמרכז המועצות האזוריותנס ציונההמרכז האקדמי רופיןכרמיאלמועצה מקומית חרישקיבוץ רגביםמינהל מגורים ישראל